Powiało chłodem czyli o Pierwszym Śniegu

13/10/2017

Szukając Carringtonów czyli jak nie kręcić nowej Dynastii

13/10/2017

Androidy pukają do drzwi czyli Zombie vs Zwierz vs Technologie przyszlości

13/10/2017

Tydzień nieubłaganie dobiega końca, a to oznacza, że przed wami nowiutki odcinek Zombie vs Zwierz. Paweł mówi, że ponoć pierwszy raz od 82 odcinków Zwierz przesłał mu plik dźwiękowy który nie budził zgrzytania zębami, co każe myśleć, że do 100 odcinka w ogóle nie trzeba będzie się zastanawiać nad jakością nagrań od Zwierza bo zawsze będzie cudowna. A wybieganie myślami w przyszłość, nie jest tu bezpodstawne bo w tym tygodniu rozmawiamy o tym co nas czeka albo już obok nas jest.

W odcinku obok naszych rozważań o nowym Blade Runnerze (Pawłowi podobał się bardzo, Zwierzowi nieco mniej – co zawsze oznacza, że czeka nas doskonała dyskusja) znajdziecie przede wszystkim rozważania (głównie Pawła) na temat zmian technologicznych które już do nas idą. I mówimy zarówno o nowych kablach jak i o sztucznych inteligencjach rozmawiających między sobą za naszymi plecami. Innymi słowy przyszłość już tu jest i puka do naszych drzwi, wcale nie delikatnie. Nie musicie się bać choć warto nad naszą technologiczną przyszłością pomyśleć.

 

 


 

Na koniec jak zwykle tradycyjny zestaw namiarów i prośba o miłowanie nas gdzie tylko się miłować nas da:

Polubcie nasz fanpage: www.fb.com/zvzpodcast

Piszcie do nas: kontakt@zombievszwierz.pl

Sprawdźcie inne nasze podcasty: www.podsluchane.pl

Polubcie fanpage naszej sieci: www.facebook.com/podsluchane.pl

Zobacz nasz sklep z gadżetami: www.podsluchane.pl/sklep

Napisz do nas na kontakt@podsluchane.pl

 

A teraz skoro już dotarliśmy do tej części wpisu to zwierz chce was serdecznie zaprosić do udziału w Warszawskim Festiwalu Filmowym, który dziś zaczyna się w warszawskich kinach. Zwierz w tym roku będzie brał udział w festiwalu w wyjątkowy sposób – nie jako widz, ale też jako dziennikarz przeprowadzający wywiady z twórcami filmów. Już dziś zwierz przejdzie swój chrzest bojowy po filmie dokumentalnym Fantazja wg. Escriba. Stres jest, ale jest też wizja wielkiej blogowej, filmowej i dziennikarskiej przygody. Przez najbliższe dni będzie zwierz bardzo zajęty ale możecie czekać na recenzje filmów i sami wpadać do Pałacu i Kinoteki na spotkania prowadzone przez Zwierza i na super seanse. Zobaczymy jakie będzie te 10 dni ale zapowiadają się one niezwykle emocjonująco. Trzymajcie za mnie kciuki!

 

 

Brak interpunkcji we wpisie wynika z dysortografii Zwierza. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj do zakładki „Gdzie są przecinki”.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...