Chcesz zacytować?

Zwierz jako istota beznadziejnie związana z akademią informuje was, że możecie do celów naukowych i dydaktycznych swobodnie korzystać z jego tekstów. Możecie jak to poczyniono w jednej pracy magisterskiej dopisać, że cytujecie w pisowni oryginalnej ale zwierz radziłby w innych przypadkach dostawić przecinki. Chyba że piszecie o kwestiach braku przecinków w blogosferze. W każdym razie we wszystkim od prezentacji maturalnych po prace naukowe cytujcie na zdrowie.

Jedyne o co was zwierz prosi to o informację jeśli cytujecie go w prasie drukowanej, opracowaniach czy – kto wie – podręcznikach. Natomiast każda informacja o wykorzystaniu tekstu w pracy naukowej czy dydaktycznej po prostu zwierza cieszy.

Jeśli natomiast chcecie wykorzystać tekst zwierza w sposób komercyjny – ewentualne zupełnie bezinteresownie wydać antologie jego wspaniałych przemyśleń, to już musicie się ze zwierzem skontaktować mailowo (najlepiej na mail ratyzbona@gazeta.pl). Podobnie w przypadku jeśli chcecie wykorzystać tylko fragment.

Na koniec zwierz przypomina, że linkować do tekstów i się z nimi nie zgadzać (albo zgadzać) można zawsze i bez pytania.

 

CEZ2e-hUEAA745f

Zdjęcie zwierza na konferencji na której pokazywał zdjęcia półnagich Anglików