Coś za piękna ta epoka czyli więcej niż kilka słów o Belle Epoque

17/02/2017

Bądź hipsterem, kup telewizor czyli zwierza powrót do mediów tradycyjnych

17/02/2017

Gdyby Chistian był psem wszystko miałoby sens czyli Zombie vs Zwierz vs Grey

17/02/2017

Czasem podcast wymaga poświęceń. Nie małych poświęceń. Tym razem poświęciliśmy razem i osobno – bo zwierz w Warszawie a Paweł w Poznaniu, udaliśmy się na seans Ciemniejszej strony Greya. Choć zwierz miał już wpis o tym filmie to jednak zaprasza was do rozmowy z Pawłem.

Tym razem próbujemy nie tylko się naśmiewać ale zadajemy sobie trudne pytanie – czy istnieje taki wszechświat w którym byłby to dobry film i co by się stało gdyby Christian był psem. Staramy się zachować spokój ale niestety czasem ponoszą nas emocje. Dlatego możecie czasem usłyszeć chrząknięcie Pawła. To nie z emocji po prostu Paweł się poświęca i niezależnie od stanu zdrowia stawia się przed mikrofonem by nagrać dla was kolejny odcinek. Dzielny człowiek. Jednocześnie przypominamy, że chcemy otworzyć dla was nową sekcję – gdzie opowiadamy na wasze pytania, prośby i problemy – jeśli pamiętacie maila to dobrze a jak nie możecie słać na kontakt@zombievszwierz.pl. Pracujemy też nad stroną internetową, która powstanie jak Paweł powstanie ze stanu Zombie. No i tyle na dziś. Zwierz ma głowę pełną pomysłów na długaśne wpisy ale z tym musicie poczekać aż zwierz też złapie chwilę oddechu bo na razie ma wrażenie że ma wszystko tylko nie czas.

 

 

Brak interpunkcji we wpisie wynika z dysortografii Zwierza. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj do zakładki „Gdzie są przecinki”.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 • Ej, ale ja o tej trwałej szmince i płynie do demakijażu to w żartach pisałam :D
  Lubię Was słuchać :)

 • Spriggana

  Co do tej szerokiej dystrybucji… IMDb twierdzi że druga część ma kategorię R – wie kots czy faktycznie, czy może miała mieć ale jednak zrezygnowali, a IMDb nie uaktualniło? Bo pod wpływem recenzji sprawdziłam że 2 część we Francji tez od 12 lat… :-D

 • Ala

  Udało mi się zmęczyć pierwszą część (ale książki, niestety, nie – po jakiejś 1/3 odrzuciłam ją ze wstrętem i więcej do niej nie wróciłam), drugiej nie planowałam oglądać… Ale ten podcast mnie zachęcił. Coś czuję, że będzie się z czego pośmiać po kilku drinkach ;)

  Mam pytanie: czy Zwierz planuje recenzje filmów „Sing street” i „Dziewczyna z pociągu”? Jestem bardzo ciekawa jego opinii na ich temat.

 • wazon32

  Wpisuję tylko całusa, bo nie wiem, co by było gdyby ktokolwiek był psem. W każdym razie ten kto nie robił by świństw, więc może to dobry pomysł.: )

 • Nie wiem czy zwierzowi już ktoś komentował gdzieś, ale jeśli chodzi o ‚Amercian Crime Story’ to ponoć drugi sezon będzie o Billu Clintonie i Monice Lewinsky ;)