Stara sprawa w nowej odsłonie czyli o Ordeal by Innocence

04/05/2018

Coś czego jeszcze nie robiono czyli Rory Kinnear opowiada Zwierzowi o Makbecie

04/05/2018

Thanos wychodzi nawet z podcastu czyli Zombie vs Zwierz vs Avengers: Infinity War

04/05/2018

Piąteczek w tym tygodniu jest taki biedny osamotniony i chyba nieco mniej wyczekiwany niż zazwyczaj. Na całe szczęście mamy coś co sprawi, że poczuje się wyjątkowy. Zombie vs Zwierz w tym odcinku omawia Avengers: Infinity War, a że przy okazji okazuje się, że mamy z Pawłem nieco inne zdanie o filmie – cóż spodziewajcie się ciekawej rozmowy. No i pełnej spoilerów.

Wiem, że część osób boi się otworzyć lodówkę myśląc, że być może wyskoczy z niej Thanos ale trudno się dziwić, że razem z Pawłem nie mogliśmy się powstrzymać by nie nagrać całego odcinka poświęconego naszej analizie filmu. Podpowiem wam, że dziś pewnie nagralibyśmy ją nieco inaczej bo zarówno Paweł jak i ja widzieliśmy film już drugi raz. I oboje mamy chyba podobną refleksję że po ponownym oglądaniu niektóre wątki oceniamy wyżej a niektóre nieścisłości wydają się nam nieco mniej nieścisłe. Właśnie dlatego czasem warto oglądać filmy dwa razy. A dziś zapraszamy was na długie omówienie i na przyjazny spór, który pokazuje, że nawet jak się ma dwie opinie można o nich kulturalnie rozmawiać i pewnie spotkać się gdzieś w połowie.

No i jak zwykle zachęcamy do :

Rzucenia okiem na nasze inne podcasty na Podsłuchane.pl

Możecie też polubić fanpage naszej sieci

Dołączyć do naszej grupy na Facebooku

Zobaczyć nasz sklep z gadżetami

Napisać do nas list na adres: kontakt@podsłuchane.pl

Jeśli nigdy wam nie dość omówienia najnowszego super filmu Marvela to mamy dla was całą playlistę z nagraniami i filmikami przygotowaną przez ekipę Podsłuchane. Znajdziecie tam więcej rozkmin, uwag i emocji niż się spodziewacie.

A już za tydzień na koniec sezonu (tak moi drodzy to już ten moment!) zapraszamy was do Q&A gdzie będziemy odpowiadać na wasze pytania – jeśli więc chcecie nas o coś zapytać to koniecznie przesyłajcie nam maile na adres kontakt@zombievszwierz.pl . Odpowiemy na wszystkie pytania na które będziemy czuli że chcemy odpowiedzieć. Ale tak serio – chętnie posłuchamy waszych uwag i wypowiemy się na tematy które być może nam w tym sezonie umknęły.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...