Inne dzieci nie chcą się ze mną bawić czyli o brakach w kulturalnym wykształceniu Zwierza

13/04/2018

Errata do prostego opisu dziejów czyli nad korespondencją Szymborskiej i Herberta

13/04/2018

Gracz, Mumia i logo czyli Zombie vs Zwierz vs Ready Player One

13/04/2018

Mam nadzieję, ze nie macie jeszcze dość naszych rozważań o Ready Player One bo właśnie im poświęciliśmy … 101 odcinek naszego podcastu. Tak kochani będziemy się jeszcze przez kilka odcinków cieszyć, że mamy z początku tą jedynkę.

Dziś rozmawiamy o Ready Player One – bo oboje film obejrzeliśmy i mamy do niego zastrzeżenia, choć niekoniecznie identyczne bo Zwierz czytał książkę, a Paweł niekoniecznie. Nie mniej próbujemy trochę rozłożyć na czynniki pierwsze – co nas nie zachwyciło i wychwycić te rzeczy które się podobały.

 

A tym co mają może trochę dość Ready Player One proponuje najnowszy odcinek Czytu Czytu gdzie rozmawiamy o nowej książce, nowego wydawnictwa „Dziwny Pomysł”

A jednocześnie mamy dla was nowość i niespodziankę. Sieć Podsłuchane w której jest nasz podcast ma nowe logo. Zdecydowaliśmy się na kolor różowy bo jak wiadomo, różowy jest ładnym kolorem. Kreski które widzicie w logo to zapis fali dźwięku kiedy mówi się słowo „Podsłuchane”. Zmiana logo to dopiero początek zmian w ramach Podsłuchane. Zmian które sprawią, że będziemy jeszcze fajniejsi. Dlatego warto śledzić naszą stronę i nasz fanpage by być na bieżąco z dynamicznym rozwojem tego fajnego projektu.

 

Ps: Ale się ostatnio Zwierz naczytał. Szykuje się weekend polecanek czytelniczych.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...