Ludzki naczelny czyli zwierz o Kong: Wyspa Czaszki

17/03/2017

Oj Danny Boy… czyli problemy zwierza z Iron Fist

17/03/2017

Rude księżniczki ze szponami czyli Zombie vs Zwierz vs Logan (i reszta)

17/03/2017

Piątek. Piąteczek. Piątunio. I jeszcze na dodatek Dzień Świętego Patryka. Alkohol. Tańce. Zabawy. No dobra uspokójmy się na chwilkę bo macie jeszcze przed tym imprezowym szałem do przesłuchania nowy podcast Zombie vs Zwierz a tam tyle cudownych słodkości, że nie można się powstrzymać. Palce lizać. Albo szpony.

Tak moi drodzy, dziś w podcaście mamy nasze rozważania o Loganie. Filmie pięknym i dobrym i jeszcze do tego ważnym społecznym. Poza tym zachwycamy się nad Archiem i to nie tylko dlatego, że w serialu Riverdale gra go bardzo przystojny młodzian. Do tego dowiadujemy się, że w wolnych chwilach zwierz ogląda Disney Channel a Paweł nie może się doczekać animacji o kaczkach. Czyli dobry podcast dwójki dorosłych poważnych i trzeźwo myślących ludzi

Brak interpunkcji we wpisie wynika z dysortografii Zwierza. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj do zakładki „Gdzie są przecinki”.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 • Czy Zwierz może ma plan, by zrecenzować ostatni film o Marii Skłodowskiej-Curie?
  Ewentualnie, czy zamierza omówić to w podcaście? :)

 • Ay

  A mi się kompletnie nie podoba grafika w Before Ever After. Jak usłyszałam, że jest 2D, to spodziewałam się zwykłych rysunków z konturami, jak w starszych animacjach Disneya, bez żadnych trójkątnych czerwonych nosów i kiczowatych gradientów wciskanych bez ładu i składu na każdą możliwą ruchomą powierzchnię. :/

 • wazon

  bede pisac jako gosc

 • wazon

  Chciałam tylko zawiadomić zwierza, że dopóki nie uda mi się zalogować, będę się wpisywać jako gość, czego się dziś (sobota) nauczyłam od pewnego Macieja :-)