Hej! Kobitki wyluzujcie czyli dlaczego Zwierz nie przepada za filmami o imprezowych kobietach

09/02/2018

„Przeminęło z Wiatrem” to nie romansidło czyli o czym tak naprawdę pisała Margaret Mitchell

09/02/2018

Kto zostawi po nas ostatni status czyli Zombie vs Zwierz vs Śmierć w sieci

09/02/2018

Wszyscy umrzemy. To nic smutnego, ot prawda życia. Nie da się przed tym uciec ani tego uniknąć. Co najwyżej możemy cały ten przykry interes odłożyć w czasie. Mając to na uwadze zadaliśmy sobie w dzisiejszym odcinku podcastu całkiem poważne pytania odnośnie tego co stanie się z nami po śmierci. I nie ma  w tym dużo teologii ale jest całe mnóstwo mediów społecznościowych.

Tak dziś podjęliśmy dwa zupełnie różne tematy. Na początku zwracamy się ku przyszłości i omawiamy emocje jakie wzbudziły w nas trailery zaprezentowane podczas Super Bowl. Jak wiadomo finał ligi footballu amerykańskiego to moment kiedy nadawane są zwiastuny najnowszych produkcji – w tym roku najwięcej dyskusji wywołała zapowiedź nowego filmu o Hanie Solo. Rozmawiamy też o nowym Mission Impossible, Avangersach czy Jurassic Word . To odcinka nieco się zmienia kiedy próbujemy z Pawłem odpowiedzieć sobie na pytanie co powinno się stać z naszą cyfrową obecnością po śmierci. Czy powinna stać się naszym pomnikiem, zostać skasowana a może nie należy z nią nic robić. To pytanie całkiem poważne biorąc pod uwagę, że nasz cyfrowy ślad staje się coraz ważniejszy i większy. Oczywiście jak zwykle – bardzo chętnie usłyszymy co wy myślicie o poruszanych przez nas tematach. Miłego słuchania.

 

Rozpiska tematów:

00:00 – Zapowiedź powrotu Czytu Czytu i nasze „nieprawdziwe fakty” (wybaczcie, poprzednio zapomnieliśmy)

03:01 – Zwiastun „Jurassic World: Fallen Kingdom”

06:44 – Zwiastun „Mission Impossible: Fallout” i czy powinniśmy podziwiać Toma Cruise

12:40 – Zwiastun „Avengers: Infinity War”

16:11 – Zwiastun „Solo” i przyszłość filmów w uniwersum „Gwiezdnych wojen”

26:38 – Śmierć w internecie, czyli jak technologia radzi sobie z odejściem człowieka

 

Polubcie nasz fanpage: www.facebook.com/podsluchanepl/

Piszcie do nas: kontakt@zombievszwierz.pl

Wejdźcie na naszą stronę: http://www.podsluchane.pl/zvz/

Sprawdźcie inne nasze podcasty: www.podsluchane.pl

Zobacz nasz sklep z gadżetami: www.podsluchane.pl/sklep

Napisz do nas na kontakt@podsluchane.pl

Ps: Skoro przy podcastach jesteśmy to już niedługo z drugim sezonem wraca Czytu-Czytu. Odpalamy nowy sezon z prawdziwym hukiem bo zaczynamy od odcinka na żywo, w czasie którego omówimy książkę Cinder. Tu możecie zapisać się na wydarzenie.

Brak interpunkcji we wpisie wynika z dysortografii Zwierza. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj do zakładki „Gdzie są przecinki”.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
  • Shakuahi

    Nie słuchałam jeszcze podcastu więc nie wiem jakie są Wasze przemyślenia w zakresie social media po śmierci. Dobrych pare lat temu nagle zmarła bliska mi osoba i jako osoba, która miała jej hasła stanęłam przed dylematem co z tym fantem zrobić. A w zasadzie dylematu nie było, bo w jakieś 2-3 godziny po tym, jak wieść o jej śmierci się rozeszła, na jej wallu pojawiły się dziesiątki wirtualnych zniczy. Znając jej opinie na temat tej formy wyrażania kondolencji niezwłocznie skasowałam konto. Do dziś nie wiem co ludzie chcą osiągnąć w ten sposób.

  • wazon

    To, co zostanie po nas po naszej śmierci (oprócz ew spadku ) i tak będzie trwało bardzo krótko.Może nie warto nawet się nad tym zastanawiać.