Nienasycone symulakra czyli inaczej o Insatiable

07/09/2018

Tabloid zamiast kultury czyli o czym nie mówisz, kiedy mówisz o castingach

07/09/2018

Henryku proszę cię nie rób tego?* czyli Zombie vs Zwierz powraca z sezonem ósmym

07/09/2018

Czekaliście, pytaliście, zastanawialiście się czy to już. I tak to JUŻ, wróciliśmy. Zombie vs Zwierz powraca z ósmym (jakim cudem to już tyle?) sezonem. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to przez następne piętnaście tygodni będziemy w waszych uszach i sercach.

W pierwszy odcinku omawiamy co sądzimy o tym, że Henry Cavill został Geraltem z Rivii i mamy w związku z tym sporo emocji. Moje emocje będziecie słyszeli nieco ciszej ponieważ, to dopiero ósmy sezon nagrywania podcastu i wciąż się nie nauczyłam dobrze ustawiać mikrofon. Lepiej że słychać mnie cicho niż tydzień temu kiedy nagrałam cała półtorej godziny bez dźwięku. Zgadnijcie kto nie był do końca zachwycony. Nie da się ukryć mam pewne talenty – głównie talent do robienia wszystkich możliwych błędów przy ustawianiu mikrofonu.

Wracając do Cavilla – to spokojnie, rozmawiamy szerzej niż tylko co nam się podoba a co nie, staramy się też pogadać o tym jak to się stało, że panuje w sercach widzów taka castingowa gorączka – i czasem więcej rozmawiamy o castingu niż o samym filmie czy serialu.

 

 

Ogólnie – fajnie wrócić 😊 Cieszę się, że będziemy znów nagrywać (bardzo się stęskniłam za takimi podcastowymi rozmowami), że znów będziemy mogli posłuchać co tam macie nam do powiedzenia. Jeśli nas nie słuchaliście nigdy wcześniej, to przypominamy – każdy nowy sezon to dla nas możliwość znalezienia nowej formuły podcastu, a dla was możliwość rozpoczęcia przygody z Zombie vs Zwierz. Jeśli nie słyszeliście żadnego odcinka to właśnie tu możecie zacząć. Chodźcie, to naprawdę fajna rozrywka! Jest przy czym zmywać! Prasować! Jechać do pracy! Prokrastynować!

– Sprawdźcie inne nasze podcasty: http://www.podsluchane.pl

– Polubcie fanpage naszej sieci: http://www.facebook.com/podsluchanepl

 – Dołącz do naszej grupy: http://www.podsluchane.pl/grupa

– Zobacz nasz sklep z gadżetami: http://www.podsluchane.pl/sklep

 – Napisz do nas na kontakt@podsluchane.pl

 

*Nie jestem przeciwna Henrykowi ale ten cytat jest za dobry, żeby z niego nie skorzystać

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...