Kostium uwiera czyli czego nie lubię w filmach kostiumowych

15/09/2017

Kto rano wstaje, ten kupuje więcej komiksów czyli zwierz na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier

15/09/2017

Co tam zwierzu w torebusi? czyli Zombie vs Zwierz vs everyday carry

15/09/2017

Kochani dotrwaliście do końca tygodnia. Gratuluje. Jaka nagroda za wasze poświęcenie czeka was pod koniec tygodnia nowy odcinek Zombie vs Zwierz. Dziś jak prawdziwe blogerki modowe opowiadamy o tym co mamy w torebkach.

Pomysł na odcinek podrzucił nam czytelnik który zapytał, bez czego nie ruszamy się z domu. Wyszło, że każde z nas zanim przestąpi próg domostwa musi wrzucić do torby czy plecaka kilka niezbędnych rzeczy. Większość sprzętu który nosi Paweł kosztuje fortunę. Większość rzeczy które nosi zwierz, co najmniej raz zgubił albo zepsuł.

 

 

Poza tym w odcinku chwalimy się sukcesami Rzeźnika z Dzielnicy Portowej, przypominamy, że działa już Czytu Czytu, ja wściekam się na ludzi że nie czytają Jane Austen, Paweł nie rozumie dlaczego nagle wszyscy nie kochają Przebudzenia Mocy i jeszcze zanim zanurkujemy do naszych toreb spędzamy chwilę rozmawiając o nowym serialu Agnieszki Holland dla Netflixa. Pewnie dlatego nie wyszło nam 50 minut tylko ponad godzina. Wy słuchajcie a zwierz jak zwykle przupomina gdzie możecie okazać nam swoją miłość:

Polubcie nasz fanpage: www.fb.com/zvzpodcast

Piszcie do nas: kontakt@zombievszwierz.pl

Sprawdźcie inne nasze podcasty: www.podsluchane.pl

Polubcie fanpage naszej sieci: www.facebook.com/podsluchane.pl

Zobacz nasz sklep z gadżetami: www.podsluchane.pl/sklep

Napisz do nas na kontakt@podsluchane.pl

Będzie nam też miło jeśli polubicie nasz podcast na iTunes i wystawicie mu ocenę. I to chyba tyle jeśli chodzi o nasze rozliczne prośby. Choć patrząc na to jak bardzo inspirują nas wasze listy to im więcej piszecie tym większe prawdopodobieństwo, że porozmawiamy na jeden z zaproponowanych przez was tematów (albo na temat obok jak na rozmowa zejdzie na takie dziwne dyskusje)

Ps: Zwierz chyba nie da rady jutro opublikować wpisu ale jeśli też jedziecie na Festiwal Komiksu do Łodzi to wypatrujcie zwierza – może go spotkacie 😊

Brak interpunkcji we wpisie wynika z dysortografii Zwierza. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj do zakładki „Gdzie są przecinki”.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...