Klęska urodzaju czyli nigdy nie obejrzysz wszystkich seriali

01/09/2017

Smak kokosa czyli Zwierz ogląda MasterChef US

01/09/2017

Rzecz o wegańskich klopsikach czyli Zombie vs Zwierz vs weganie

01/09/2017

Koniec tygodnia. Koniec wakacji. Dobrze, że chociaż piątek bo to znaczy, że ci z was którzy się jeszcze wybierają we wrześniu do szkoły mają ostatni weekend wolności od nauki. Można część spędzić słuchając nowego odcinka Zombie vs Zwierz.

Od razu przejdźmy do meritum. Wielkich nowości w formacie nie wprowadziliśmy, choć doszliśmy do wniosku, że trochę więcej czasu poświęcimy newsom. A co jest dziś tematem głównym odcinka? Wegańskie klopsiki z IKEI. Tak moi drodzy, są ludzie, którzy chodzą do sklepu meblowego i chcą klopsików. Jeśli chcecie wiedzieć co o tym myślimy to koniecznie posłuchajcie podcastu. Paweł wspomina też w podcaście, o swoich przeżyciach z teatrem improwizowanym. Jeśli chcecie zobaczyć dobrą improwizację w Warszawie to Zwierz poleca Klub Komediowy: https://komediowy.pl/

 

 

Możecie też nas słuchać na YT

 

W odcinku opowiadam też trochę o ostatnim sezonie Gry o Tron ale krzyczę spoiler kiedy ma być spoiler więc nie bójcie się, że dowiecie się czegoś czego nie chcecie wiedzieć. Poza tym jak zwykle przypominamy o naszych licznych social media:

Polubcie nasz fanpage: www.fb.com/zvzpodcast

Piszcie do nas: kontakt@zombievszwierz.pl

Sprawdźcie inne nasze podcasty: www.podsluchane.pl

Polubcie fanpage naszej sieci: www.facebook.com/podsluchane.pl

Zobacz nasz sklep z gadżetami: www.podsluchane.pl/sklep

Napisz do nas na kontakt@podsluchane.pl

Ps: Zwierz musi wam wyznać, że od czasu kiedy ma PlayStation i może na nim grać w Diablo zaczął odrobinkę rozumieć dlaczego w sercu swego męża zajmuje dopiero trzecie miejsce po Diablo i Pokemonach.

Brak interpunkcji we wpisie wynika z dysortografii Zwierza. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj do zakładki „Gdzie są przecinki”.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...