Brum Brum i już ich nie ma czyli czego zwierz nauczył się na Szybkich i Wściekłych 6

10/06/2013

Jego koszulka, Jej koszulka czyli Superman jest kobietą

10/06/2013

Zwierz bawi się z Myszą czyli bądźmi niepoważni!

10/06/2013
empty image
empty image

Hej

Mysza to blogerka która jest dla zwierza miła i fajna, i zwierz nie do końca wie dlaczego zasłużył sobie od niej na tyle życzliwości. Ale zwierz lubi życzliwości i w sumie nie jest wielkim przeciwnikiem Geekowskiego kółka wzajemnej adoracji, więc postanowił pobawić się w grę przez Myszę zaproponowaną. Zabawa jest prosta. Pięć pytań od geeka do geeka, plus oczekiwanie na inne ważne kwestie w komentarzach. Brzmi fajnie. Zwierz lubi odpowiadać na pytania. Pytania są fajne, oczywiście jeśli nie wymagają posiadania jakiejkolwiek wiedzy. Tych pytań zwierz nie lubi :P

 

 

1. Gdybyś mógł/mogła żyć w świecie z jakiegoś filmu, jaki film byś wybrał/wybrała?

Zwierz musi powiedzieć, że czasem marzy mu się życie w świecie z angielskich komedii romantycznych takich jak „To właśnie miłość” czy „Cztery Wesela i Pogrzeb”albo „Notthing Hill”. Wiecie, tam gdzie wszyscy w ostatecznym rozrachunku znajdują kogoś bliskiego,zdarzają się romantyczne pocałunki w deszczu, wystrój wnętrz jest bez zarzutu, sławy wpadają do twojego małego sklepiku i zakochują się od pierwszego wejrzenia itp. To taki sympatyczny świat, zwierz by sobie w nim trochę pożył jak taki obywatel nieudacznik na którego nagle spada miłość, szczęście i zaszczyty.
2. Wyobraź sobie, że Twoje życie to serial telewizyjny. Jaka piosenka leciałaby w napisach początkowych?

Zwierz wie, że to trochę przygnębiające ale tak dobrze psuje. Zwierz prowadzi życie z cyklu tych „bez większych zdarzeń”. Zwierz trochę jest tym przygnębiony do czasu kiedy nie przypomina sobie jakie zdarzenia mogą zakłócić to „nic nie dzianie się” i wtedy jest mu z tym lepiej. No a poza tym zwierz jest ZEN więc nawet jakby coś się wydarzyło to zwierzowi się jakby przydarza trochę mniej.

 

 

3. Zamieść jeden obraz/grafikę/ilustrację, który Twoim zdaniem jest kwintesencją piękna.

 

Zdjęcie to rzut oka na zatokę Kotor w Czarnogórze. Zwierz uważa że nie ma nic piękniejszego niż morze wpływające pomiędzy góry. Zwłaszcza, że zwierz był w tym miejscu i pamięta, że nigdy wcześniej nie był tak zachwycony światem. Bo piękny, prawdziwie piękny jest zdaniem zwierza tylko otaczający nas świat, wszystko co sami robimy to marne naśladownictwo.

 

  Zdjęcie zrobił Tony Eveling (a zwierz znalazł je tu)

 

4. Gdybyś mógł wymazać z ludzkiej świadomości jedno popkulturalne dzieło, na jakie byś się zdecydował/zdecydowała?

Zwierz wykasowałby ze zbiorowej świadomości Zmierzch. Chociażby dlatego, że nie zainicjowałoby to mody na wysyłanie wampirów do szkół średnich. Z polskiej pamięci popkulturalnej zwierz wykasowałby film o Wiedźminie i wpłynął na Hollywood by to jeszcze raz nakręcono. (Zwierz dopiero po przeczytaniu własnej odpowiedzi uświadomił sobie, że jest prawie identyczna z Myszową zwierz doda więc super nie udany serial Vicious z marnotrawstwem talentu Iana MacKellena i Dereka Jacobi)

 

5. Dowiadujesz się, że możesz zastąpić dowolne mitologiczne bóstwo w jego/jej obowiązkach. Jakie bóstwo wybierzesz?

Zwierz chciałby na jeden dzień zastąpić Kilo muzę historii i we śnie nawiedzić wszystkich męczących się nad swoimi badaniami historyków i zapewnić ich że wszystko będzie dobrze a potem szeptać do ucha sygnatury odpowiednich książek w bibliotekach w których najdą wszystkie niezbędne informacje. A potem oddalić się pozostawiając za sobą entuzjazm i ochotę do pracy.

 

Zabawa jest przednia i fajnie gdyby się rozlazła po całym Internecie – to co pobawicie się? Przy czym zasada taka, że skoro Mysza wymyśliła to linkujemy do bloga Myszy co by jej statystyki powariowały. Live long and Geeky :)

Ps: Zwierz zapytał Mysz kto by wygrał w pojedynku Supermana z Wolverinem. Mysza obstawia Logana, zwierz też ale już brat zwierza twierdzi, że czymże jest zmutowany człowiek wobec ostatniego syna Kryptonu. Te dylematy.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...