Home Film Jeszcze więcej herosów czyli Zombie vs Zwierz vs 10 lat MCU

Jeszcze więcej herosów czyli Zombie vs Zwierz vs 10 lat MCU

autor Zwierz
Jeszcze więcej herosów czyli Zombie vs Zwierz vs 10 lat MCU

Piąteczek, pią­tu­nio — co moż­na zro­bić z takim pięknym początkiem niekończącego się week­endu? Odpowiedź jest pros­ta — moż­na wrzu­cić na słuchaw­ki nowe Zom­bie vs Zwierz — zwłaszcza, że to odcinek niemal tak epic­ki jak nowy film o Avenger­sach bo omaw­iamy 10 Lat MCU.

Tak moi drodzy w dowód że Zwier słucha próśb (a potem i tak robi co chce) prag­niemy wam zaprezen­tować odcinek o który kil­ka osób prosiło w komen­tarzach do Zwier­zowego pod­sumowa­nia MCU. To znaczy usiedliśmy z Pawłem i pod­sumowal­iśmy które filmy ze świa­ta Mavela podobały się nam najbardziej. Mamy nadzieję, że będzie się wam miło słuchało.

A jed­nocześnie Zwierz chce wam przy­pom­nieć, że jest już nowe Czy­tu — Czy­tu co praw­da bez Zwierza (czy uwierzy­cie, że zas­pał na popołud­niowe nagranie?) ale za to z Krzysiem z Mysz Masza który wymaw­ia wszys­tkie ogon­ki przy literkach jak na przys­tało na prawdzi­wego pola­ka.

No i pamię­ta­j­cie co może­cie dla nas zro­bić:

 

- Sprawdź­cie inne nasze pod­casty: http://www.podsluchane.pl

- Pol­ub­cie fan­page naszej sieci: http://www.facebook.com/podsluchanepl -

- Dołącz do naszej grupy: http://www.podsluchane.pl/grupa

- Zobacz nasz sklep z gadże­ta­mi: http://www.podsluchane.pl/sklep

- Napisz do nas na kontakt@podsluchane.pl

A zwierz chci­ał­by wam na koniec powiedzieć, że właśnie wyjechał na czterod­niowy wyw­czas do Byd­goszczy i będzie się cieszył i łaz­ił po mieś­cie więc być może jego pra­ca nad blo­giem będzie  najbliższych dni­ach nieco mniej inten­sy­w­na. Ale coś Zwier­zowi pod­powia­da że wy też może będziecie odchodz­ić w najbliższych dni­ach od kom­put­era nieco częś­ciej. A przy okazji pamięta­cie o tym, że majówkę Zwierz spędza w Krakowie na Seri­al­Con gdzie oczy­wiś­cie będzie miał i refer­at (o Trumpie!) i prelekcję (z Myszą!) i na pewno się zabłą­ka jeszcze na jak­iś pan­el.

Ps: Ale ta Byd­goszcz ład­na jest o tej porze roku. Pole­cam. Zwierz.

0 komentarz
0

Powiązane wpisy