Poeta i inni czyli o Nerudzie

03/11/2017

Będąc młodym jurorem czyli Zwierz donosi z 11 Offeliady

03/11/2017

Tu chyba jest trup! czyli Zombie vs Zwierz vs Kryminały

03/11/2017

Zwierz ma dla was dziś post nieco później ale musicie o zrozumieć. Od godziny dziewiątej do osiemnastej zobaczył on bowiem 19 filmów krótkometrażowych co daje wysoką średnią (a to nawet nie koniec!) wszystko dla tego, że bierze udział w festiwalu filmowym Offeliada (o którym wam napisze). A dla was ma dziś rzec jasna jak co piątek nowy odcinek Zombie vs Zwierz.

Kilka dni temu Zwierz pisał dla was o nowym serialu Loch Ness – teraz wraz z kanałem 13 Ulica kontynuujemy współpracę w podcaście a to oznacza, że porównujemy z Pawłem wrażenia po pierwszym odcinku i… rozmawiamy o kryminałach. Tak moi drodzy postanowiliśmy pogadać trochę w ogóle o gatunku i o tym, że kryminał naprawdę nie jedno ma imię, bo powieścią kryminalną mogą być dwie najróżniejsze książki, które nawet nie wyglądają tak samo.  Podobnie bywa w serialach kryminalnych bo jednak w Loch Ness rozwiązuje się zagadkę zbrodni nieco inaczej niż w CSI: Miami – i to nie tylko dlatego, że w Szkocji nikt nigdy nie miał okazji do założenia okularów przeciwsłonecznych.  Dodatkowo w odcinku Paweł zachwyca się nową grą o Assasynie a oboje rozmawiamy o tym dlaczego nie jest trudno polubić Thor: Ragnarok. Miłego słuchania

Do tego dzięki Pawłowi możecie cieszyć się dokładnym spisem tematów w odcinku wraz z podziałami czasowymi:

Rozpiska tematów:

02:05 – Wielki powrót Asasynów: „Assassin’s Creed Origins”

12:40 – Thora, Thora, Thora, czyli nasze omówienie „Thor: Ragnarok”

33:02 – Dom nad jeziorem, czyli nasze wrażenia po pierwszym odcinku „Loch Ness”

44:05 – Trafiamy do kryminału, czyli nasz temat główny: popkulturowe zbrodnie na przestrzeni wieków.

Na koniec jak zwykle w tych naszych postach kilka informacji o tym jak możecie nas kochać:

Polubcie nasz fanpage: www.fb.com/zvzpodcast

Piszcie do nas: kontakt@zombievszwierz.pl

Sprawdźcie inne nasze podcasty: www.podsluchane.pl

Polubcie fanpage naszej sieci: www.facebook.com/podsluchane.pl

Zobacz nasz sklep z gadżetami: www.podsluchane.pl/sklep

Napisz do nas na kontakt@podsluchane.pl

Ps: Zwierz nie wie o której będzie post jutro bo ma szalony plan dnia – najpierw kolejne kilkanaście filmów do obejrzenia a potem jury w którym zasiada Zwierz będzie musiało podjąć jakąś decyzję odnośnie tego co zobaczyło.

Brak interpunkcji we wpisie wynika z dysortografii Zwierza. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj do zakładki „Gdzie są przecinki”.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
  • Piotr Nowicki

    Jeśli chodzi o Poego, to prędzej „Zabójstwo przy Rue Morgue” i C. Auguste Dupin, a nie Amontillado (czyta się /amontijado/).