Home Ogólnie Rzecz o wegańskich klopsikach czyli Zombie vs Zwierz vs weganie

Rzecz o wegańskich klopsikach czyli Zombie vs Zwierz vs weganie

autor Zwierz
Rzecz o wegańskich klopsikach czyli Zombie vs Zwierz vs weganie

Koniec tygod­nia. Koniec wakacji. Dobrze, że cho­ci­aż piątek bo to znaczy, że ci z was którzy się jeszcze wybier­a­ją we wrześniu do szkoły mają ostat­ni week­end wol­noś­ci od nau­ki. Moż­na część spędz­ić słucha­jąc nowego odcin­ka Zom­bie vs Zwierz.

Od razu prze­jdźmy do mer­i­tum. Wiel­kich nowoś­ci w for­ma­cie nie wprowadzil­iśmy, choć dos­zliśmy do wniosku, że trochę więcej cza­su poświęcimy new­som. A co jest dziś tem­atem głównym odcin­ka? Wegańskie klop­si­ki z IKEI. Tak moi drodzy, są ludzie, którzy chodzą do sklepu meblowego i chcą klop­sików. Jeśli chce­cie wiedzieć co o tym myślimy to koniecznie posłucha­j­cie pod­cas­tu. Paweł wspom­i­na też w pod­caś­cie, o swoich przeży­ci­ach z teatrem improw­iz­owanym. Jeśli chce­cie zobaczyć dobrą improw­iz­a­cję w Warsza­w­ie to Zwierz pole­ca Klub Kome­diowy: https://komediowy.pl/

 

 

Może­cie też nas słuchać na YT

 

W odcinku opowiadam też trochę o ostat­nim sezonie Gry o Tron ale krzy­czę spoil­er kiedy ma być spoil­er więc nie bój­cie się, że dowiecie się czegoś czego nie chce­cie wiedzieć. Poza tym jak zwyk­le przy­pom­i­namy o naszych licznych social media:

Pol­ub­cie nasz fan­page: www.fb.com/zvzpodcast

Pisz­cie do nas: kontakt@zombievszwierz.pl

Sprawdź­cie inne nasze pod­casty: www.podsluchane.pl

Pol­ub­cie fan­page naszej sieci: www.facebook.com/podsluchane.pl

Zobacz nasz sklep z gadże­ta­mi: www.podsluchane.pl/sklep

Napisz do nas na kontakt@podsluchane.pl

Ps: Zwierz musi wam wyz­nać, że od cza­su kiedy ma PlaySta­tion i może na nim grać w Dia­blo zaczął odrobinkę rozu­mieć dlaczego w ser­cu swego męża zaj­mu­je dopiero trze­cie miejsce po Dia­blo i Poke­monach.

6 komentarzy
0

Powiązane wpisy