Home Ogólnie Androidy pukają do drzwi czyli Zombie vs Zwierz vs Technologie przyszlości

Androidy pukają do drzwi czyli Zombie vs Zwierz vs Technologie przyszlości

autor Zwierz
Androidy pukają do drzwi czyli Zombie vs Zwierz vs Technologie przyszlości

Tydzień nieubła­ganie dob­ie­ga koń­ca, a to oznacza, że przed wami now­iut­ki odcinek Zom­bie vs Zwierz. Paweł mówi, że ponoć pier­wszy raz od 82 odcinków Zwierz przesłał mu plik dźwiękowy który nie budz­ił zgrzy­ta­nia zęba­mi, co każe myśleć, że do 100 odcin­ka w ogóle nie trze­ba będzie się zas­tanaw­iać nad jakoś­cią nagrań od Zwierza bo zawsze będzie cud­ow­na. A wyb­ie­ganie myśla­mi w przyszłość, nie jest tu bezpod­stawne bo w tym tygod­niu roz­maw­iamy o tym co nas czeka albo już obok nas jest.

W odcinku obok naszych rozważań o nowym Blade Run­nerze (Pawłowi podobał się bard­zo, Zwier­zowi nieco mniej — co zawsze oznacza, że czeka nas doskon­ała dyskus­ja) zna­jdziecie przede wszys­tkim rozważa­nia (głównie Pawła) na tem­at zmi­an tech­no­log­icznych które już do nas idą. I mówimy zarówno o nowych kablach jak i o sztucznych inteligenc­jach roz­maw­ia­ją­cych między sobą za naszy­mi ple­ca­mi. Inny­mi słowy przyszłość już tu jest i puka do naszych drzwi, wcale nie delikat­nie. Nie musi­cie się bać choć warto nad naszą tech­no­log­iczną przyszłoś­cią pomyśleć.

 

 


 

Na koniec jak zwyk­le trady­cyjny zestaw nami­arów i proś­ba o miłowanie nas gdzie tylko się miłować nas da:

Pol­ub­cie nasz fan­page: www.fb.com/zvzpodcast

Pisz­cie do nas: kontakt@zombievszwierz.pl

Sprawdź­cie inne nasze pod­casty: www.podsluchane.pl

Pol­ub­cie fan­page naszej sieci: www.facebook.com/podsluchane.pl

Zobacz nasz sklep z gadże­ta­mi: www.podsluchane.pl/sklep

Napisz do nas na kontakt@podsluchane.pl

 

A ter­az sko­ro już dotar­liśmy do tej częś­ci wpisu to zwierz chce was serdecznie zaprosić do udzi­ału w Warsza­wskim Fes­ti­walu Fil­mowym, który dziś zaczy­na się w warsza­ws­kich kinach. Zwierz w tym roku będzie brał udzi­ał w fes­ti­walu w wyjątkowy sposób — nie jako widz, ale też jako dzi­en­nikarz przeprowadza­ją­cy wywiady z twór­ca­mi filmów. Już dziś zwierz prze­jdzie swój chrzest bojowy po filmie doku­men­tal­nym Fan­taz­ja wg. Escri­ba. Stres jest, ale jest też wiz­ja wielkiej blo­gowej, fil­mowej i dzi­en­nikarskiej przy­gody. Przez najbliższe dni będzie zwierz bard­zo zaję­ty ale może­cie czekać na recen­z­je filmów i sami wpadać do Pałacu i Kinote­ki na spotka­nia prowad­zone przez Zwierza i na super seanse. Zobaczymy jakie będzie te 10 dni ale zapowiada­ją się one niezwyk­le emocjonu­ją­co. Trzy­ma­j­cie za mnie kciu­ki!

 

 

3 komentarze
0

Powiązane wpisy