Home Ogólnie Thanos wychodzi nawet z podcastu czyli Zombie vs Zwierz vs Avengers: Infinity War

Thanos wychodzi nawet z podcastu czyli Zombie vs Zwierz vs Avengers: Infinity War

autor Zwierz
Thanos wychodzi nawet z podcastu czyli Zombie vs Zwierz vs Avengers: Infinity War

Piąteczek w tym tygod­niu jest taki bied­ny osamot­niony i chy­ba nieco mniej wyczeki­wany niż zazwyczaj. Na całe szczęś­cie mamy coś co sprawi, że poczu­je się wyjątkowy. Zom­bie vs Zwierz w tym odcinku omaw­ia Avengers: Infin­i­ty War, a że przy okazji okazu­je się, że mamy z Pawłem nieco inne zdanie o filmie — cóż spodziewa­j­cie się ciekawej roz­mowy. No i pełnej spoilerów.

Wiem, że część osób boi się otworzyć lodówkę myśląc, że być może wyskoczy z niej Thanos ale trud­no się dzi­wić, że razem z Pawłem nie mogliśmy się pow­strzy­mać by nie nagrać całego odcin­ka poświę­conego naszej anal­izie fil­mu. Pod­powiem wam, że dziś pewnie nagral­ibyśmy ją nieco inaczej bo zarówno Paweł jak i ja widzieliśmy film już dru­gi raz. I obo­je mamy chy­ba podob­ną reflek­sję że po ponownym oglą­da­niu niek­tóre wąt­ki oce­ni­amy wyżej a niek­tóre nieś­cisłoś­ci wyda­ją się nam nieco mniej nieś­cisłe. Właśnie dlat­ego cza­sem warto oglą­dać filmy dwa razy. A dziś zaprasza­my was na długie omówie­nie i na przy­jazny spór, który pokazu­je, że nawet jak się ma dwie opinie moż­na o nich kul­tur­al­nie roz­maw­iać i pewnie spotkać się gdzieś w połowie.

No i jak zwyk­le zachę­camy do :

Rzuce­nia okiem na nasze inne pod­casty na Podsłuchane.pl

Może­cie też pol­u­bić fan­page naszej sieci

Dołączyć do naszej grupy na Facebooku

Zobaczyć nasz sklep z gadżetami

Napisać do nas list na adres: kontakt@podsłuchane.pl

Jeśli nigdy wam nie dość omówienia najnowszego super fil­mu Mar­vela to mamy dla was całą playlistę z nagra­ni­a­mi i filmika­mi przy­go­towaną przez ekipę Pod­słuchane. Zna­jdziecie tam więcej rozk­min, uwag i emocji niż się spodziewacie.

A już za tydzień na koniec sezonu (tak moi drodzy to już ten moment!) zaprasza­my was do Q&A gdzie będziemy odpowiadać na wasze pyta­nia — jeśli więc chce­cie nas o coś zapy­tać to koniecznie przesyła­j­cie nam maile na adres kontakt@zombievszwierz.pl . Odpowiemy na wszys­tkie pyta­nia na które będziemy czuli że chce­my odpowiedzieć. Ale tak serio — chęt­nie posłuchamy waszych uwag i wypowiemy się na tem­aty które być może nam w tym sezonie umknęły.

0 komentarz
0

Powiązane wpisy