Home Ogólnie Zwierz koszulkowy! czyli premiera i konkurs!

Zwierz koszulkowy! czyli premiera i konkurs!

autor Zwierz

Hej

 

Są w życiu takie sytu­acje, których nie da się przewidzieć. Jak na przykład zwierz nie był w stanie przewidzieć że spot­ka Maję Lulek. No bo i jak — dzielą nas odległoś­ci (wielkie i przepastne), wiek (Maja to dziecię prze­cie) i zdol­noś­ci (zwierz nie umie postaw­ić dwóch prostych kre­sek). Co jed­nak nas łączy? Geekost­wo. Maja stała się już dobrych kil­ka lat temu jed­nos­tką odpowiedzial­ną za cud­owne zwier­zowe grafi­ki. To ona powołała do życia logo zwierza, szczur­ka w jego wszys­t­kich odsłonach, to ona jest odpowiedzial­na za każdą śliczną cieszącą oko grafikę związaną z blo­giem. Ter­az czas na nowy rozdzi­ał współpra­cy.  Maja i Zwierz mają bowiem dla was nowość : zwierzkoszulkę!

 

mock up damska

 

Zwierz uznał, że żaden inny napis nie był­by odpowied­ni choć może z góry powinien zaz­naczyć, że wszyscy mogą ją nosić bo zwierz jeszcze nie jest mod­ny ;)

Pomysł na zwierzkoszulkę jest wynikiem wari­ac­kich rozważań jak uświadomić wam jakim cud­ownym twór­cą jest Maja. Kil­ka razy do roku może­cie u niej zamówić piękne fan­do­mowe koszul­ki — wszys­tkie z jej przepiękny­mi rysunka­mi. Ponieważ okna na zamówienia są wąskie to zawsze warto śledz­ić zarówno jej stronę na face­booku jak i blo­ga :) Zna­jdziecie tam piękne wzo­ry naw­iązu­jące do mniej lub bardziej znanych fan­domów — wszys­tkie jed­nak są cud­owne, częs­to abso­lut­nie niepow­tarzalne (Szczepan Hole­wa zade­bi­u­tował w przestrzeni koszulkowej właśnie dzię­ki Mai). Zwierz jest zda­nia, że zawsze trze­ba wspier­ać ludzi utal­en­towanych i zdol­nych. Dlat­ego — dla włas­nej przy­jem­noś­ci i dla dobra Mai powin­niś­cie sobie zamówić jakąś koszulkę — zwłaszcza że macie na to czas tylko do 28.11. kiedy Maja kończy tą turę zamówień. Oczy­wiś­cie ter­az pośród koszulek jakie może­cie zamówić jest zwierz koszul­ka. Zwierz nie wyma­ga by kupił sobie ją każdy jego czytel­nik (nie będzie sprawdza­nia koszulek na Secret San­ta!) ale jest dum­ny, że dołączył do grona osób które mają koszul­ki naw­iązu­jące do ich… fan­do­mu? Moż­na się w sum­ie zas­tanaw­iać czy nie tworzy się mikro fan­dom zwierza. Ale zan­im popad­niemy w mega­lo­manię to jest to jak­iś inter­ne­towy zwierz. Jeśli jesteś­cie ciekawi zaku­pem koszul­ki to TUTAJ zna­jdziecie wszys­tkie infor­ma­c­je odnośnie pro­ce­dury — ale zwierz może na wstępie napisze wam że koszul­ka kosz­tu­je 40 zł. Nie jest to jakoś super tanio ale jak na koszulkę fan­do­mową nie jest też odstrasza­ją­co dużo. Oczy­wiś­cie zwierz zachę­ca was do zamaw­ia­nia wszys­t­kich koszulek (zwłaszcza ta z Crazy Rat Lady pod­biła serce zwierza) nie tylko tej związanej z blo­giem. Jak Maja zaro­bi to zwierz będzie prze szczęśli­wy. Bo Maja jest faj­na i lubi rysować elfy i koty. A sam zwierz nigdy nie był tak dum­ny jak wtedy kiedy Maja po raz pier­wszy coś narysowała tylko dla niego

mock up man

Koszul­ka wys­tępu­je w wer­sji męskiej i damskiej (różni się zasad­nic­zo rzecz biorąc końcówką)

No ale zwierz nie byłby sobą gdyby nie zaproponował wam konkursu. Do wygrania będzie jedna damska i jedna męska koszulka zwierzofana. Co trzeba zrobić? Przede wszystkim polubić fanpage Mai na Facebooku bo ideą konkursu jest promowanie jej twórczości. Po drugie zwierz ma propozycję byście wymyślili imię dla szczurka który pojawia się przy logo zwierza. Oczywiście liczy się nie tylko sama propozycja ale i uzasadnienie. Zwierz jest bardzo ciekawy waszych propozycji. W konkursie może wziąć udział każdy oczywiście poza Zwierzem i Mają, sam konkurs będzie trwał do 28.11. Osoby nagrodzone będą proszone o przesłanie rozmiaru by koszulka była idealna. Odpowiedzi zostawiajcie w komentarzach pod wpisem. 

37 komentarzy
0

Powiązane wpisy