Home Ogólnie Henryku proszę cię nie rób tego?* czyli Zombie vs Zwierz powraca z sezonem ósmym

Henryku proszę cię nie rób tego?* czyli Zombie vs Zwierz powraca z sezonem ósmym

autor Zwierz
Henryku proszę cię nie rób tego?* czyli Zombie vs Zwierz powraca z sezonem ósmym

Czekaliś­cie, pytal­iś­cie, zas­tanaw­ial­iś­cie się czy to już. I tak to JUŻ, wró­cil­iśmy. Zom­bie vs Zwierz powraca z ósmym (jakim cud­em to już tyle?) sezonem. Jeśli wszys­tko pójdzie dobrze to przez następ­ne pięt­naś­cie tygod­ni będziemy w waszych uszach i sercach.

W pier­wszy odcinku omaw­iamy co sądz­imy o tym, że Hen­ry Cav­ill został Ger­al­tem z Rivii i mamy w związku z tym sporo emocji. Moje emoc­je będziecie słyszeli nieco ciszej ponieważ, to dopiero ósmy sezon nagry­wa­nia pod­cas­tu i wciąż się nie nauczyłam dobrze ustaw­iać mikro­fon. Lep­iej że sły­chać mnie cicho niż tydzień temu kiedy nagrałam cała pół­torej godziny bez dźwięku. Zgad­ni­j­cie kto nie był do koń­ca zach­wycony. Nie da się ukryć mam pewne tal­en­ty – głównie tal­ent do robi­enia wszys­t­kich możli­wych błędów przy ustaw­ia­n­iu mikrofonu.

Wraca­jąc do Cav­il­la – to spoko­jnie, roz­maw­iamy szerzej niż tylko co nam się podo­ba a co nie, staramy się też pogadać o tym jak to się stało, że panu­je w ser­cach widzów taka castin­gowa gorącz­ka – i cza­sem więcej roz­maw­iamy o castin­gu niż o samym filmie czy serialu.

 

 

Ogól­nie – fajnie wró­cić 😊 Cieszę się, że będziemy znów nagry­wać (bard­zo się stęskniłam za taki­mi pod­cas­towy­mi roz­mowa­mi), że znów będziemy mogli posłuchać co tam macie nam do powiedzenia. Jeśli nas nie słuchal­iś­cie nigdy wcześniej, to przy­pom­i­namy – każdy nowy sezon to dla nas możli­wość znalezienia nowej for­muły pod­cas­tu, a dla was możli­wość rozpoczę­cia przy­gody z Zom­bie vs Zwierz. Jeśli nie słyszeliś­cie żad­nego odcin­ka to właśnie tu może­cie zacząć. Chodź­cie, to naprawdę faj­na rozry­wka! Jest przy czym zmy­wać! Pra­sować! Jechać do pra­cy! Prokrastynować!

- Sprawdź­cie inne nasze pod­casty: http://www.podsluchane.pl

- Pol­ub­cie fan­page naszej sieci: http://www.facebook.com/podsluchanepl

 — Dołącz do naszej grupy: http://www.podsluchane.pl/grupa

- Zobacz nasz sklep z gadże­ta­mi: http://www.podsluchane.pl/sklep

 — Napisz do nas na kontakt@podsluchane.pl

 

*Nie jestem prze­ci­w­na Hen­rykowi ale ten cytat jest za dobry, żeby z niego nie skorzystać

0 komentarz
0

Powiązane wpisy